

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ БІОМЕТАН ПОЧАВ НАДХОДИТИ У ГТС
Група компаній Vitagro разом зі спеціалістами Хмельницької філії Газорозподільних Мереж України (ГРМ) вперше подали біометан до газотранспортної системи України.
Як говориться у повідомленні компанії, це дасть старт експорту українського біометану.
Колектив компанії «Вітагро Енерджі» спільно із спеціалістами оператора ГРМ успішно забезпечили перший пуск біометану, і газ вже почав надходити в газотранспортну систему (ГТС). Це перший і єдиний подібний досвід для всієї енергетичної галузі України. Протягом стартових днів роботи завод працює на потужності 60-70% від запланованої. Надалі спеціалісти компанії будуть поступово збільшувати об’єми виробництва та закачування. Зараз добовий об’єм газу, що потрапляє до ГРМ, становить близько 6 тис. м³. На повну потужність завод може вийти вже до кінця жовтня 2024 року.
Продовження за посиланням: https://agroportal.ua/news/novosti-kompanii/pershiy-ukrajinskiy-biometan-pochav-nadhoditi-u-gts
Контакти:
(044)-239-25-07 (багатоканальний)
info@masma.org.ua
Адреса:
проспект Академіка Палладіна, 46, корпус 4,
м. Київ, Україна, 03142